See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych dla uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie gminy Murowana Goślina na trasie z domu do placówki oświatowej i z powrotem z zapewnieniem tym uczniom opieki w czasie dowożenia w dni realizacji zajęć szkolnych i przedszkolnych od stycznia do sierpnia w roku szkolnym 2025/2026 i od września do czerwca w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: 1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Przedmiotem umowy jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie gminy Murowana Goślina do specjalistycznych placówek oświatowych (zwanych później szkołą) na trasie dom – szkoła – dom wraz z zapewnieniem tym uczniom opieki w czasie dowozu. Przewóz dokonywany będzie do szkół, w dni nauki szkolnej. 3. Przedmiotowe postępowanie, zostało podzielone na cztery odrębne części zamówienia. 4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) realizację części I. przedmiotu zamówienia pn.: „Trasa T1, Kowanówko”, szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), 2) realizację części II. przedmiotu zamówienia pn.: „Trasa T2, Owińska, Biedrusko”, szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), 3) realizację części III. przedmiotu zamówienia pn.: „Trasa T3, Poznań”, szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), 4) realizację części IV. przedmiotu zamówienia pn.: „Trasa T4, Wągrowiec” szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia). 5. Nomenklatura według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV), przedmiot zamówienia opisany wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 1) Główny przedmiot: 60130000–8 usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób, 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ pn.: „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ).
Interne Kennung: FZP.271.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Świadczenie usług transportowych dla uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie gminy Murowana Goślina na trasie z domu do placówki oświatowej i z powrotem z zapewnieniem tym uczniom opieki w czasie dowożenia w dni realizacji zajęć szkolnych i przedszkolnych od stycznia do sierpnia w roku szkolnym 2025/2026 i od września do czerwca w roku szkolnym 2026/2027
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Trasa T1, Kowanówko”
Beschreibung: 1. Rodzaj zamówienia: usługa. 2. Przedmiotem umowy jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie gminy Murowana Goślina do specjalistycznych placówek oświatowych (zwanych później szkołą) na trasie dom – szkoła – dom wraz z zapewnieniem tym uczniom opieki w czasie dowozu. Przewóz dokonywany będzie do szkół, w dni nauki szkolnej. 3. Przedmiotowe postępowanie, zostało podzielone na cztery odrębne części zamówienia. 4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) realizację części I. przedmiotu zamówienia pn.: „Trasa T1, Kowanówko”, szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), 2) realizację części II. przedmiotu zamówienia pn.: „Trasa T2, Owińska, Biedrusko”, szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), 3) realizację części III. przedmiotu zamówienia pn.: „Trasa T3, Poznań”, szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), 4) realizację części IV. przedmiotu zamówienia pn.: „Trasa T4, Wągrowiec” szczegółowo opisanej w załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia). 5. Nomenklatura według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV), przedmiot zamówienia opisany wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 1) Główny przedmiot: 60130000–8 usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób, 2) Przedmiot dodatkowy: a) 60100000–9 usługi w zakresie transportu drogowego, 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ pn.: „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: „Trasa T2, Owińska, Biedrusko”
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: „Trasa T3, Poznań”
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: „Trasa T4, Wągrowiec”
Interne Kennung: Część 4