159859-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – ŚWIADCZENIE USŁUG KONTROLI BEZPIECZEŃSTWA OSÓB I BAGAŻU W PORCIE LOTNICZYM GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUG KONTROLI BEZPIECZEŃSTWA OSÓB I BAGAŻU W PORCIE LOTNICZYM GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi świadczenie usług kontroli bezpieczeństwa osób i ich bagażu przez operatorów kontroli bezpieczeństwa w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Przedmiot zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego (załącznik nr 8 do SWZ) oraz Opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 9 do SWZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001