159886-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fallschirme – Nákladní padáky - nákup
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákladní padáky - nákup
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 10 rozpojovacích členů určených k odpojení vrchlíku padáku od připoutaného nákladu a 2 zkoušečů rozpojovacích členů (testery) s předpokládaným časem plnění v letech 2025 a 2026.
Interne KennungNákladní padáky - nákup - rozpojovací členy
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39523000 Fallschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39523100 Lenkbare Fallschirme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungRozpojovací členy, zkoušeče rozpojovacích členů (testery)
Interne KennungSpMO 59133/2023-1350
Optionen
Beschreibung der Optionendle §100 ZZVZ