159886-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa systemu próżniowego do pobierania krwi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu próżniowego do pobierania krwi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest; Dostawa systemu próżniowego do pobierania krwi . 2. Opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDTZ.261.3 ZP.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, która nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. 1.1 Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiającemu w ramach opcji przysługuje w okresie trwania umowy zwiększenie zakupu tego samego przedmiotu zamówienia maksymalnie o dodatkowe 20% zamówienia podstawowego . Realizacja opcji odbywa się na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy. 1.2. Okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku wzrostu liczby dawców krwi oraz w przypadku zrealizowania w całości zamówienia podstawowego w okresie umownym. Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z każdej ww. opcji skorzystać w całości, skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia. Podstawą rozliczenia zamówienia objętego opcją będzie cena jednostkowa brutto za produkt podany w ofercie wykonawcy.