See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa maszyn rolniczych z dodatkowym wyposażeniem dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa wraz z wyposażeniem oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego oraz serwis fabrycznie nowych maszyn rolniczych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej w podziale na 3 części: a) Część 1: Dostawa ciągnika rolniczego oraz maszyn rolniczych b) Część 2: Dostawa radio RTK do odbioru sygnału RTK c) Część 3: Dostawa stacji pogodowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 1a/b/c do SWZ, wymagania zawarte w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umownych załączniku nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 724236-2025
Interne Kennung: I-ZP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen, 38111000 Funkpeileinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa ciągnika rolniczego oraz maszyn rolniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ciągnika rolniczego oraz maszyn rolniczych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia – specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu, zawartym w załączniku nr 1a do SWZ, wymaganiami zawartymi w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umownych załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1: nr sprawy I-ZP.271.8.2025
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa radio RTK do odbioru sygnału RTK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa radio RTK do odbioru sygnału RTK, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia – specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu, zawartym w załączniku nr 1b do SWZ, wymaganiami zawartymi w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umownych załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2: nr sprawy I-ZP.271.8.2025
Haupteinstufung (cpv): 38111000 Funkpeileinrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa stacji pogodowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa stacji pogodowej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu, zawartym w Załączniki nr 1c do SWZ, wymaganiami zawartymi w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umownych załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3 nr sprawy I-ZP.271.8.2025
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen