See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diplomatický servis – pravidelná údržba zahrad 2024–2027, 2. část – JŘBU č. 1
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření dodatku, k již existující smlouvě č. 30/120/24, jehož obsahem jsou zahradnické práce v jednom objektu, který si zadavatel vyhradil formou vyhrazené změny závazku dle ust. § 100 odst. 3 zákona, v předcházejícím otevřeném řízení s názvem „Diplomatický servis – údržba zahrad (2024-2027) 2. část“, číslo VZ: 2024004, evidenční číslo NEN: N006/24/V00003177.
Interne Kennung: 2024044
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001