2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj dostupnosti komunitních sociálních služeb – výstavba CHB Hořice – vnitřní vybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky je kompletní dodávka a montáž vnitřního vybavení dle projektové dokumentace pro stavbu „Rozvoj dostupnosti komunitních sociálních služeb – výstavba CHB Hořice“. Předmět dodávky vnitřního vybavení je specifikován přiloženou projektovou dokumentací a výkazem výměr. Nedílnou součástí předmětu veřejné zakázky je zejména: a) doprava do místa plnění, montáž, instalace, uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech provozních testů a předepsaných zkoušek dle příslušné platné právní úpravy, ověření deklarovaných technických parametrů; b) instruktáž („školení“) personálu; c) vystavení protokolu o proškolení, resp. instruktáži personálu, a protokolu opravňujícího provádět následné instruktáže personálu v používání předmětu veřejné zakázky pro určeného pracovníka uživatele; d) podpis předávacího protokolu; e) poskytování komplexního záručního servisu a oprav včetně dodávky náhradních dílů; f) dodání dokladů, které jsou potřebné pro používání zboží jako např. návod k použití/ k údržbě v českém jazyce (i v elektronické podobě na CD/DVD), příslušné certifikáty, atesty osvědčující, že přístroj je vyroben v souladu s platnými bezpečnostními normami a ČSN, kopii prohlášení o shodě (CE declaration) a případně další; g) ekologická likvidace obalového materiálu, v němž bylo zboží dodáno; h) udržování pořádku v místě plnění a po skončení zabudování a dodání předmětu veřejné zakázky provést úklid místa plnění a uvést ho do původního stavu; i) povinnost na své náklady všechny konstrukce a zařízení novostavby, které by mohly být při dodání zboží poškozeny nebo znečištěny, opatřit vhodným a účinným zajištěním (např. ochrannou folií) a toto bezprostředně po dodávce na vlastní náklady odstranit; j) další činnosti výslovně neuvedené, které jsou však s realizací plnění neoddělitelně spojeny a plnění bez nich není možné. Součástí přílohy č. 2a – projektová dokumentace je mj. soubor „výpis prvků interiéru“. Tento soubor obsahuje výpis všech prvků interiéru, neboť se jedná o komplexní projektovou dokumentaci interiéru. Položky elektrovybavení však nejsou předmětem plnění této veřejné zakázky, neboť jsou předmětem plnění samostatné veřejné zakázky. Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou pouze položky uvedené v příloze č. 2b – položkový rozpočet. Dodavatelé tak ocení pouze položky, které jsou uvedeny v položkovém rozpočtu. Zadavatel preferuje dodávku nábytku, při jehož výrobě byly využity materiály šetrné k životnímu prostředí. Veškeré technické podmínky jsou uvedeny jako minimální (popř. dle jejich povahy jako maximální) a závazné. Dodavatel je oprávněn nabídnout plnění s lepšími parametry než těmi, které jsou stanoveny zadavatelem jako minimální, resp. podle jejich povahy maximální hodnoty. V takovém případě je dodavatel povinen prokázat, že jím nabízený parametr skutečně představuje lepší splnění dané technické podmínky. Pro dodávku prvků volně stojícího vnitřního vybavení jsou požadované rozměry s tolerancí ± 5 %. Všechny rozměry nutno před zahájením prací ověřit na místě se skutečností a případné odchylky nebo rozpory s dokumentací konzultovat s architektem a odsouhlasit se zadavatelem. Pro dodávku prvků vestavných (do stavebně připraveného otvoru) jsou rozměry orientační. Přesné skutečné rozměry budou zaměřeny přímo na stavbě v konkrétním místě. Za zaměření těchto výrobků odpovídá dodavatel. V případě požadavků na barevné provedení prvků je možné za předpokladu odsouhlasení architektem a zadavatelem přistoupit ke změně barevnosti, pokud tato barevnost nemá vliv na výslednou cenu prvku.
Interne Kennung: CIRI/2026/061
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39143100 Mobiliar für Schlafzimmer, 39143300 Wohnzimmermöbel, 39143200 Esszimmermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143100 Mobiliar für Schlafzimmer, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39143300 Wohnzimmermöbel, 39143200 Esszimmermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen