See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop kraanvrachtwagen met containersysteem
Beschreibung: Aankoop van één vrachtwagen met kraan en containersysteem.
Interne Kennung: PPP0S4-33/6010/2025/033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/033 1_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (zie omschrijving in de technische bepalingen) Vereiste opties (zie omschrijving in de technische bepalingen)
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0S4-33/6010/2025/033
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144500 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval en afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/033 1_1
Opties: