2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup skanerów EDM (gwarancja 24 miesiące) oraz oprogramowaniem do skanera wraz z asystą techniczną na okres 36 miesięcy + licencja z asystą na okres 36 miesięcy (dostawa, konfiguracja, uruchomienie) – 40 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup skanerów EDM (gwarancja 24 miesiące) oraz oprogramowaniem do skanera wraz z asystą techniczną na okres 36 miesięcy + licencja z asystą na okres 36 miesięcy (dostawa, konfiguracja, uruchomienie) – 40 szt. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności: a) Dostawę skanerów EDM wraz z gwarancją 24 miesięczną – 40 szt. b) Dostawę i wdrożenie oprogramowania producenta do skanerów EDM wraz z asystą techniczną na okres 36 miesięcy, c) Udzielenie licencji z asystą techniczną na oprogramowanie na okres 36 miesięcy, d) Instancję, konfigurację, uruchomienie oraz szkolenie użytkowników, e) Integrację z systemami funkcjonującymi u Zamawiającego. 3. Opis parametrów techniczno-funkcjonalnych został określony Załączniku Nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: KCO/PN/16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48613000 Elektronische Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup skanerów EDM (gwarancja 24 miesiące) oraz oprogramowaniem do skanera wraz z asystą techniczną na okres 36 miesięcy + licencja z asystą na okres 36 miesięcy (dostawa, konfiguracja, uruchomienie) – 40 szt.