See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voorbehouden opdracht groenonderhoud en karweien 2026 - 2027 - 2028
Beschreibung: De toegang tot de gunningsprocedure is, in overeenstemming met artikel 22 van de wet van 15 juni 2006, voorbehouden aan beschutte of sociale werkplaatsen en initiatieven van de sociale inschakeleconomie, zoals gedefinieerd in art. 59 van de wet van 26 maart 1999 betreffende het Belgisch actieplan voor de werkgelegenheid 1998 en houdende diverse bepalingen, of die aan gelijkaardige voorwaarden voldoen in het land van oorsprong van de kandidaat of inschrijver. Alleen de offertes ingediend door beschutte of sociale werkplaatsen of initiatieven van de sociale inschakeleconomie zullen in aanmerking worden genomen
Interne Kennung: PPP03N-1039/6006/CAD-2025-057
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CAD-2025-057_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste