160040-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa, instalacja, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi fabrycznie nowego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki kardiologicznej dorosłych, wraz z niezbędnym wyposażeniem, oprogramowaniem oraz serwisem gwarancyjnym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi fabrycznie nowego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki kardiologicznej dorosłych, wraz z niezbędnym wyposażeniem, oprogramowaniem oraz serwisem gwarancyjnym
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi fabrycznie nowego sprzętu medycznego przeznaczonego do diagnostyki kardiologicznej dorosłych, wraz z niezbędnym wyposażeniem, oprogramowaniem oraz serwisem gwarancyjnym. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę poniżej wymienionego asortymentu sprzętu w podziale na 2 części: 2.1 Część 1 - Echokardiograf klasy Premium – 1 szt. 2.2 Część 2 1) Bieżnia do testów wysiłkowych – 1 zestaw 2) Holter ciśnieniowy – 5 szt. 3) Holter EKG – 5 szt. 4) Cykloergometr – 1 szt. 2.2. Część 3 1) Defibrylator – 1 szt. 2) Aparat EKG – 2 szt. 3) Kardiomonitor – 1 szt. 4) Kozetka – 2 szt. 5) Pompa infuzyjna – 2 zestawy 6) Spirometr bezturbinowy – 1 szt. 7) Stymulator zewnętrzny – 1 szt. 8) Wózek reanimacyjny – 1 szt. 9) Wózek zabiegowy – 2 szt.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen, 33112310 Farbfluss-Doppler, 33182100 Defibrillator, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
5. Los
LosLOT-0001
TitelEchokardiograf klasy Premium – 1 szt.
BeschreibungEchokardiograf klasy Premium – 1 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelUrządzenia medyczne
Beschreibung1) Bieżnia do testów wysiłkowych – 1 zestaw 2) Holter ciśnieniowy – 5 szt. 3) Holter EKG – 5 szt. 4) Cykloergometr – 1 szt.
LosLOT-0003
TitelUrzązenia medyczne
Beschreibung1) Defibrylator – 1 szt. 2) Aparat EKG – 2 szt. 3) Kardiomonitor – 1 szt. 4) Kozetka – 2 szt. 5) Pompa infuzyjna – 2 zestawy 6) Spirometr bezturbinowy – 1 szt. 7) Stymulator zewnętrzny – 1 szt. 8) Wózek reanimacyjny – 1 szt. 9) Wózek zabiegowy – 2 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge