2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie nieuwbouw KC Enter
Beschreibung: Aanbestedende dienst is voornemens om één (1) Opdracht te verstrekken aan één (1) architectenbureau voor de uitvoering van de architectonisch- en stedenbouwkundig advies- en ontwerpwerkzaamheden aangaande de nieuwbouw voor het KC te Enter. Gefaseerde ontwerpopdracht tot en met Technisch Ontwerp (TO) en bestek. Ook de technische en esthetische ondersteuning (van de directievoerder en toezichthouder) van Opdrachtgever in de fases “UO” en “Uitvoering-Directievoering” behoort tot de scope van de werkzaamheden. De directievoering en het toezicht zelf, behoren niet tot de scope van de Opdracht.
Interne Kennung: 24-1113.RK
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbestedende dienst kiest ervoor de Europese Aanbestedingsprocedure van op basis van een Europese niet openbare procedure te voeren conform artikel 2.27 Aw2012, dat wil zeggen dat de Aanbestedingsprocedure plaatsvindt in twee (2) fases: In de eerste fase worden de meest gekwalificeerde Gegadigden tot een maximum van vijf (5) partijen geselecteerd. Deze selectie zal plaatsvinden op basis van de beoordeling van de selectiecriteria zoals bepaald in de Selectieleidraad; In de tweede fase (Inschrijvingsfase) mogen de Geselecteerde Gegadigden een Inschrijving doen. De Opdracht wordt vervolgens gegund aan de Inschrijver met de vanuit het oogpunt van Aanbestedende dienst Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gelijk aan hoofdopdracht/-tender. Gelijk aan hoofdopdracht/-tender.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdracht kan na oplevering worden verlengd indien Opdrachtgever tevens behoefte heeft aan de inzet (op regiebasis) van Opdrachtnemer bij eventuele nazorg in de onderhoudstermijn (bijvoorbeeld advisering Opdrachtgever bij toetsen/directievoering in het kader van oplossen restpunten, garanties, beheer en onderhoud).