See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kompleksowych rozwiązań w zakresie wykrywania, prezentacji oraz ochrony przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni i skutkami ich wystąpienia na poziomie Uczelni, znak sprawy: AEZ/S-028/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kompleksowych rozwiązań w zakresie wykrywania, prezentacji oraz ochrony przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni i skutkami ich wystąpienia na poziomie Uczelni, w podziale na pakiety: 1) Pakiet 1 - Dostawa z uruchomieniem narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem klasy XDR 2) Pakiet 2 - Dostawa z uruchomieniem systemu zarządzania tożsamością 3) Pakiet 3 - Dostawa z uruchomieniem systemu DLP 4) Pakiet 4 - Dostawa z uruchomieniem narzędzi Security Awerness 5) Pakiet 5 - Dostawa z uruchomieniem systemu automatycznych testów penetracyjnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Załącznikach od 2.1 do 2.5 do SWZ, stanowiących Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa nastąpi do Centrum Informatyki WUM, 02-091 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 821944-2025
Interne Kennung: AEZ/S-028/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Dostawa z uruchomieniem narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem klasy XDR
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kompleksowych rozwiązań w zakresie wykrywania, prezentacji oraz ochrony przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni i skutkami ich wystąpienia na poziomie Uczelni, w podziale na pakiety: 1) Pakiet 1 - Dostawa z uruchomieniem narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem klasy XDR 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Załączniku od 2.1 SWZ, stanowiących Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa nastąpi do Centrum Informatyki WUM, 02-091 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: AEZ/S-028/2025 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Dostawa z uruchomieniem systemu zarządzania tożsamością
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kompleksowych rozwiązań w zakresie wykrywania, prezentacji oraz ochrony przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni i skutkami ich wystąpienia na poziomie Uczelni, w podziale na pakiety: 1) Pakiet 2 - Dostawa z uruchomieniem systemu zarządzania tożsamością 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Załączniku od 2.2 SWZ, stanowiących Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa nastąpi do Centrum Informatyki WUM, 02-091 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: AEZ/S-028/2025 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Dostawa z uruchomieniem systemu DLP
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kompleksowych rozwiązań w zakresie wykrywania, prezentacji oraz ochrony przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni i skutkami ich wystąpienia na poziomie Uczelni, w podziale na pakiety: 1) Pakiet 3 - Dostawa z uruchomieniem systemu DLP 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Załączniku od 2.3 SWZ, stanowiących Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa nastąpi do Centrum Informatyki WUM, 02-091 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: AEZ/S-028/2025 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Dostawa z uruchomieniem narzędzi Security Awerness
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kompleksowych rozwiązań w zakresie wykrywania, prezentacji oraz ochrony przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni i skutkami ich wystąpienia na poziomie Uczelni, w podziale na pakiety: 1) Pakiet 4 - Dostawa z uruchomieniem narzędzi Security Awerness 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Załączniku od 2.4 SWZ, stanowiących Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa nastąpi do Centrum Informatyki WUM, 02-091 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: AEZ/S-028/2025 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Dostawa z uruchomieniem systemu automatycznych testów penetracyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kompleksowych rozwiązań w zakresie wykrywania, prezentacji oraz ochrony przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni i skutkami ich wystąpienia na poziomie Uczelni, w podziale na pakiety: 1) Pakiet 5 - Dostawa z uruchomieniem systemu automatycznych testów penetracyjnych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Załączniku od 2.5 SWZ, stanowiących Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa nastąpi do Centrum Informatyki WUM, 02-091 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63. 5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w opisie przedmiotu zamówienia 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: AEZ/S-028/2025 Pakiet 5