2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het organiseren van busvervoer
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Raamovereenkomst voor het organiseren van busvervoer. Plaats van dienstverlening: Diverse locaties binnen de gemeente Wemmel De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Daguitstappen op afroep”: Toelichting: Verschillende organisaties of verenigingen kunnen via de gemeente gebruikmaken van dit perceel. Perceel 1 'daguitstappen op afroep' behelst zowel uitstappen (halve dag of volledige daguitstap) als kampvervoer (halve dag uitstap) waar zowel de heen- als terugritten in rekening mogen gebracht worden. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. Perceel 2 “Schoolzwemmen”: Toelichting: Perceel 2 “schoolzwemmen” behelst in algemene termen het ophalen van de leerlingen aan de diverse basisscholen die gevestigd zijn op het grondgebied van Wemmel en het vervoeren naar en afzetten aan het zwembad te Londerzeel, Grimbergen of Meise en omgekeerd (heen en terug). Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. Perceel 3 “Vaste rit naar kinderopvang”: Toelichting: Perceel 3 “vaste rit naar kinderopvang” behelst het ophalen van de leerlingen die gebruikmaken van het aanbod van de buitenschoolse kinderopvang aan de gemeentelijke basisscholen op het grondgebied van Wemmel en afzetten aan de buitenschoolse kinderopvang (enkel heen). De rit vindt wekelijks plaats op woensdag. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. De raamovereenkomst (alle percelen) wordt gesloten voor een termijn van 12 maanden en kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden voor een jaar tot een maximale looptijd van 48 maanden of 4 jaar.
Interne Kennung: PPP04F-483/6012/D-2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Daguitstappen op afroep
Beschreibung: Perceel 1 “Daguitstappen op afroep”: Toelichting: Verschillende organisaties of verenigingen kunnen via de gemeente gebruikmaken van dit perceel. Perceel 1 'daguitstappen op afroep' behelst zowel uitstappen (halve dag of volledige daguitstap) als kampvervoer (halve dag uitstap) waar zowel de heen- als terugritten in rekening mogen gebracht worden. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek.
Interne Kennung: 2026/068_1
Los: LOT-0002
Titel: Schoolzwemmen
Beschreibung: Perceel 2 “Schoolzwemmen”: Toelichting: Perceel 2 “schoolzwemmen” behelst in algemene termen het ophalen van de leerlingen aan de diverse basisscholen die gevestigd zijn op het grondgebied van Wemmel en het vervoeren naar en afzetten aan het zwembad te Londerzeel, Grimbergen of Meise en omgekeerd (heen en terug). Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek.
Interne Kennung: 2026/068_2
Los: LOT-0003
Titel: Vaste rit naar kinderopvang
Beschreibung: Perceel 3 “Vaste rit naar kinderopvang”: Toelichting: Perceel 3 “vaste rit naar kinderopvang” behelst het ophalen van de leerlingen die gebruikmaken van het aanbod van de buitenschoolse kinderopvang aan de gemeentelijke basisscholen op het grondgebied van Wemmel en afzetten aan de buitenschoolse kinderopvang (enkel heen). De rit vindt wekelijks plaats op woensdag. Voor een uitgebreide beschrijving van de te verlenen diensten wordt er verwezen naar Titel III Technische bepalingen van het bestek. De raamovereenkomst (alle percelen) wordt gesloten voor een termijn van 12 maanden en kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden voor een jaar tot een maximale looptijd van 48 maanden of 4 jaar.
Interne Kennung: 2026/068_3