16011-2024 - Ergebnis
Belgien – Verwaltung von Wäschereien – Raamovereenkomst voor huur en onderhoud van linnen en onderhoud van arbeidskledij voor het woonzorgcentrum.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor huur en onderhoud van linnen en onderhoud van arbeidskledij voor het woonzorgcentrum.
Beschreibung: Onderhoud van arbeidskledij en huur/onderhoud van plat linnen ten behoeve van het woonzorgcentrum 'Parel der Kempen' te Westerlo.
Interne Kennung: 9/13/2023 12:04 PM 3PID1157 2023-063
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98311100 Verwaltung von Wäschereien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huur en onderhoud van linnen en aanverwante artikelen
Beschreibung: Huur en onderhoud van linnen en aanverwante artikelen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 98311000 Abholdienst für Wäsche
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud arbeidskledij
Beschreibung: Onderhoud arbeidskledij
Interne Kennung: 2