See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój i modernizacja infrastruktury SPZZOZ w Gryficach w obszarze kardiologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowią Załączniki nr 1.1 – 1.8 do SWZ. Pakiet nr 1 - Kardiomonitory 8szt + Centrala nadzoru kardiomonitorów kompatybilna z zaoferowanymi kardiomonitorami 1 szt. Pakiet nr 2 – Aparat USG do zastosowań w poradnii kardiologicznej (UKG) -1 szt. Aparat USG do zastosowań w Sali Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego (Sala R) – 1 szt. Pakiet nr 3 – Monitor do oceny stanu hemodynamicznego pacjenta(rzut serca (CO)) – 1 szt. Pakiet nr 4 – Rejestrator EKG (metodą Holtera) – 4 szt. Rejestrator ABPM – 1 szt. Pakiet nr 5 - Kompletny system do elektrokardiograficznych badań wysiłkowych – 1 szt. Pakiet nr 6 - Defibrylator 1 szt. Pakiet nr 7 - Łóżka elektryczne kardiologiczne - 12 szt. Pakiet nr 8 - Pompa infuzyjna 16 szt. Stojak do pompy infuzyjnej - 8 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 826530-2025
Interne Kennung: 80/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie przewiduje zastosowania tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ Pakiet nr 1 - Kardiomonitory 8szt + Centrala nadzoru kardiomonitorów kompatybilna z zaoferowanymi kardiomonitorami 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ Pakiet nr 2 – Aparat USG do zastosowań w poradni kardiologicznej (UKG) -1 szt. Aparat USG do zastosowań w Sali Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego (Sala R) – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ Pakiet nr 3 – Monitor do oceny stanu hemodynamicznego pacjenta(rzut serca (CO)) – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowi Załącznik nr 1.4 do SWZ Rejestrator EKG (metodą Holtera) – 4 szt. Rejestrator ABPM – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowi Załącznik nr 1.5 do SWZ Kompletny system do elektrokardiograficznych badań wysiłkowych – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowi Załącznik nr 1.6 do SWZ Pakiet nr 6 - Defibrylator 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowi Załącznik nr 1.7 do SWZ Pakiet nr 7 - Łóżka elektryczne kardiologiczne - 12 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Gryficach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem parametrów technicznych i eksploatacyjnych stanowi Załącznik nr 1.8 do SWZ Pompa infuzyjna 16 szt. Stojak do pompy infuzyjnej - 8 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen