160201-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Věž pro endoskopii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Věž pro endoskopii
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka věže pro endoskopii, součástí je doprava do sídla zadavatele, odborné zapojení, a zprovoznění přístroje, zaškolení obsluhy a poskytnutí bezplatného záručního servisu v délce 24 měsíců a pozáručního servisu na daný přístroj, v rozsahu dle potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 26025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001