16022-2026 - Ergebnis
Tschechien – Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften – Dodávka teploměrů a sond
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka teploměrů a sond
BeschreibungPředmětem plnění bude dodávka nových nikdy nepoužitých teploměrů, sond a ochranných pouzder včetně ověření, které budou splňovat podmínky dle aktuální platné legislativy pro kontrolu teplot stanovených právními předpisy o potravinách a pokrmech používané kontrolními orgány v souladu s požadavky zadavatele stanovenými v zadávací dokumentaci.
Interne KennungSVS/2025/072937
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensRámcová dohoda s jedním účastníkem, bez obnovení soutěže.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38412000 Thermometer
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu v průběhu plnění veřejné zakázky na: a) změnit, případně doplnit místo plnění veřejné zakázky v rámci jednotlivých pracovišť Státní veterinární správy; b) změna typu teploměru - v případě, že jej výrobce přestane uvádět na trh, nahradí jej dodavatel aktualizovaným typem, který musí stále splňovat min. technické požadavky uvedené v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace. Změna dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ viz ZD.