160242-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa Leków w Grupach 1-16 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Leków w Grupach 1-16 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Beschreibung. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy LEKÓW w grupach: 1-16: Grupa 1 - Leki Grupa 2 - Antybiotyki Grupa 3 - Antybiotyki Grupa 4 - Narkotyki Grupa 5 – Antybiotyki i przeciwbólowe Grupa 6 - Leki Grupa 7 – Albuminy Grupa 8 – Leki Grupa 9 – Leki Grupa 10 – Leki Grupa 11 - Leki Grupa 12 – Leki Grupa 13 – Żywienie Grupa 14 – Gąbki hemostatyczne Grupa 15 – Leki Grupa 16 - Leki dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o., w czasie określonym na 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybraną Grupę lub Grupy (1 - 16). Oferty w poszczególnych grupach muszą być pełne - kompletne. Zamawiający nie dopuszcza braku jakiejkolwiek pozycji asortymentu. 3. Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego tj. rodzaj, ilość asortymentu oraz wielkość opakowań leków w poszczególnych Grupach, zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający zastrzega, że ilości asortymentu wskazane w Załączniku nr 2, są ilościami szacunkowymi, służącymi do skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą dla poszczególnych Grup, różnić się ilościowo, od wartości podanych w Załączniku nr 2 do SWZ, w zależności od potrzeb Zamawiającego i ilości pacjentów, jednak zmniejszenie zamawianych dostaw nie przekroczy 20% wartości brutto oferty Wykonawcy wybranego w Grupie. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu zamówienia mniejszej ilości asortymentu niż określona dla poszczególnych Grup 1 – 16 w Załączniku nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelGrupa 1 - Leki
BeschreibungZgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 2 do SWZ , tj. Formularzem asortymentowo-cenowym
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelGrupa 2 - Antybiotyki
LosLOT-0003
TitelGrupa 3 - Antybiotyki
LosLOT-0004
TitelGrupa 4 - Narkotyki
LosLOT-0005
TitelGrupa 5 - Antybiotyki i przeciwbólowe
LosLOT-0006
TitelGrupa 6 - Leki
LosLOT-0007
TitelGrupa 7 - Albuminy
LosLOT-0008
TitelGrupa 8 - Leki
LosLOT-0009
TitelGrupa 9 - Leki
LosLOT-0010
TitelGrupa 10 - Leki
LosLOT-0011
TitelGrupa 11 - Leki
LosLOT-0012
TitelGrupa 12 - Leki
LosLOT-0013
TitelGrupa 13 - Żywienie
LosLOT-0014
TitelGrupa 14 - Gąbki hemostatyczne
LosLOT-0015
TitelGrupa 15 - Leki
LosLOT-0016
TitelGrupa 16 - Leki