See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania i konserwacji 2025-2028
Beschreibung: Przedmiot zamówienia szczegółowo wskazano w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do Projektu umowy) oraz w Szczegółowych opisach zadań (załączniki numer 2-57 do Projektu umowy). Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 części i dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z 5 części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 502114-2025
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: W ramach realizacji umowy, w każdej części zamówienia, Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji. Opcja obejmuje: − odśnieżanie dachów budynków, − usuwanie sopli i nawisów lodowych przy dachach, − polimeryzację powierzchni. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z opcji.