2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: Binnen de Aanbestedende Dienst blijft behoefte bestaan aan schoonmaakdienstverlening. De huidige overeenkomst loopt af op 31 maart 2026. Daarom besteedt de Aanbestedende Dienst de schoonmaak opnieuw aan. De scope van het inkooptraject betreft schoonmaakwerkzaamheden op 49 locaties, inclusief: Reguliere schoonmaak inclusief vloeronderhoud Glasbewassing (2 keer per jaar) Levering van sanitaire supplies; Gevelonderhoud (1 keer per jaar afhankelijk van demarcatie huurder/verhuurder) Optioneel: Incidentele en specialistische werkzaamheden Het gaat hierbij om verschillende soorten locaties, namelijk brandweerkazernes, GGD-locaties, ambulanceposten en kantoren. Enkele locaties bevinden zich in hetzelfde gebouw, maar zijn van gezamenlijke locaties gesplitst naar BRW (brandweer) en AGM (ambulance). In bijlage 12 is een overzicht weergegeven van de verschillende locaties, met een omschrijving en de aantallen. Aanbestedende Dienst heeft gestreefd om een zo reëel mogelijk beeld neer te zetten, echter het is een indicatie en hieraan kan de Opdrachtnemer geen rechten aan ontlenen. Er is sprake van een raming van de jaarlijkse Opdrachtwaarde ter waarde van ca. € 729.076,90 exclusief btw (€ 882.183,05 inclusief btw). De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot twee (2) keer een optionele verlenging van telkens twee (2) jaar. De beoogde ingangsdatum is 1 mei 2026. De maximale looptijd bedraagt derhalve acht (8) jaar (4 + 2 + 2). De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele contractperiode bedraagt maximaal € 6.000.000,00 exclusief btw (€ 7.260.000,00 inclusief btw).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie beschrijvend document* Zie beschrijvend document*
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot twee (2) keer een optionele verlenging van telkens twee (2) jaar. De beoogde ingangsdatum is 1 mei 2026. De maximale looptijd bedraagt derhalve acht (8) jaar (4 + 2 + 2). De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele contractperiode bedraagt maximaal € 6.000.000,00 exclusief btw (€ 7.260.000,00 inclusief btw). De Aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om deze overeenkomst te wijzigen indien zich onvoorziene omstandigheden voordoen zoals bedoeld in artikel 2.163c van de Aanbestedingswet. Onder onvoorziene omstandigheden worden in het kader van deze opdracht in ieder geval, maar niet uitsluitend, verstaan: Uitbraken van infectieziekten, zoals COVID-19, norovirus of andere epidemieën; Rampen of calamiteiten, zoals brand-, water- of stormschade; Veiligheidsincidenten of crisissituaties binnen of rondom de locaties; Onvoorziene toename in het gebruik van panden; Onvoorziene verandering in behoefte van de schoonmaak van panden; Andere externe omstandigheden die ten tijde van aanbesteding redelijkerwijs niet konden worden voorzien en die noodzaken tot aanvullende of versnelde schoonmaakdiensten. In dergelijke gevallen kunnen aanvullende of specialistische schoonmaakdiensten nodig zijn, zoals extra desinfectierondes, spoedschoonmaak, inzet buiten reguliere tijden, of het schoonmaken van tijdelijke extra ruimten of gebouwen. De wijziging van de overeenkomst: Leidt niet tot een wezenlijke wijziging van de oorspronkelijke opdracht; Heeft uitsluitend betrekking op dienstverlening die noodzakelijk is als gevolg van de onvoorziene omstandigheden; Zal de totale waarde van de opdracht niet met meer dan 50% verhogen ten opzichte van de oorspronkelijke opdrachtwaarde. De maximale verhoging bedraagt € 1.190.329,63 exclusief btw. De Aanbestedende dienst zal bij het inroepen van deze herzieningsclausule transparant motiveren waarom sprake is van een onvoorziene omstandigheid en waarom de wijziging noodzakelijk is.