See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy asortymentu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z/65/PN/25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę asortymentu medycznego jednorazowego użytku, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. 2. W przypadku braku zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo niezamówienia części asortymentu określonego Załączniku nr 2 do SWZ, z zastrzeżeniem ust. 3. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia odszkodowawcze ani roszczenia oparte na innej podstawie prawnej, na co Wykonawca wyraża zgodę. 3. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość udzielonych Wykonawcy zamówień w okresie obowiązywania umowy w zakresie danego zadania wyniesie 70% maksymalnej wartości wynagrodzenia Wykonawcy w tym zadaniu, określonej w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 675346-2025
Interne Kennung: Z/65/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczne jest zachowanie ciągłości przeprowadzanych zabiegów ratujących zdrowie i życie pacjentów. Uzasadnienie prawne: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33100000 Medizinische Geräte, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33741000 Handpflegeprodukte, 33141620 Sanitätspacks, 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 42514300 Geräte zum Filtrieren, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33141642 Dränzubehör, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 39518000 Krankenhauswäsche, 33169000 Chirurgische Instrumente, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawy monitorowań noworodkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę monitorowań noworodkowych, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: Dostawy łyżek do videolaryngoskopu Dahlhausen
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę łyżek do videolaryngoskopu Dahlhausen, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) polegającej na możliwości zwiększenia zakresu zamówienia tj. zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem zamówienia względem ilości podanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu Cenowym w kolumnie „Ilość szt. zakres podstawowy” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu Cenowym w kolumnie „Ilość szt. prawo opcji”. 2. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla Zamawiającego wiążącego zobowiązania. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem i posiadanymi możliwościami finansowymi, w szczególności gdy wymagać tego będzie prawidłowa realizacja przez Zamawiającego zadań polegających na udzielaniu świadczeń zdrowotnych. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. 3. Prawo opcji może być realizowane przez Zamawiającego częściami, zgodnie z zapotrzebowaniem. 4. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie będzie wymagało sporządzenia aneksu do umowy. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w dowolnym momencie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej lub elektronicznej, jednak nie później niż na 10 dni przed upływem okresu obowiązywania umowy. W oświadczeniu, o którym mowa powyżej Zamawiający wskaże każdorazowo rodzaj i ilość asortymentu, który zamierza nabyć w ramach prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia w powyższym terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje ze skorzystania z prawa opcji. 6. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji przedmiot zamówienia w zakresie opcjonalnym będzie realizowany w sposób identyczny jak w zakresie podstawowym. Wynagrodzenie Wykonawcy za towar zamówiony w zakresie opcjonalnym zostanie ustalone na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14: Dostawy układu pacjenta z czujnikiem i zastawką Hamilton
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę układu pacjenta z czujnikiem i zastawką Hamilton, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32: Dostawy zestawów z zastawką do wprowadzania i wymiany kateterów, elektrody do czasowej stymulacji serca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę zestawów z zastawką do wprowadzania i wymiany kateterów, elektrody do czasowej stymulacji serca, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37: Dostawy fartucha niesterylnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę fartucha niesterylnego, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung