2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPORTOVNÍ HALA A PARKOVIŠTĚ TŘEMOŠNÁ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je novostavba sportovní haly v Třemošné včetně napojení na technickou a dopravní infrastrukturu a vyřešení dopravy v klidu. Součástí stavby je nová místní komunikace (prodloužení ulice Lidické směrem k ulice U Vodárny) včetně kolmých parkovacích stání a navazujících zpevněných ploch (chodníky, rozptylová plocha před objektem). Stavba je navrhována jako trvalá. Součástí stavby je dále i nový vodovodní a kanalizační řad. Předmět plnění veřejné zakázky přesně specifikuje Smlouva o dílo (příloha č.1 Zadávací dokumentace) a projektová dokumentace, kterou zpracovala společnost RAVAL projekt v.o.s., IČ 49194852 (příloha č.2 Zadávací dokumentace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001