2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přerov - letiště Bochoř - b. č. 174 - rekonstrukce
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je zpracování dokumentace pro vydání povolení stavby „Přerov – letiště Bochoř – b. č. 174 – rekonstrukce – PD“, zpracování dokumentace pro provádění stavby, zajištění autorského dozoru projektanta (AD), zajištění osoby koordinátora BOZP.
Interne Kennung: SpMO 49713/2025-1322
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podlimitní veřejná zakázka na služby „Přerov – letiště Bochoř – b. č. 174 - rekonstrukce“ (dále jen „VZ“) je zadávána ve zjednodušeném podlimitním řízení dle § 53 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), ve spojení s ustanovením § 187 zákona jako veřejná zakázka v oblasti obrany nebo bezpečnosti podle zvláštního postupu části deváté tohoto zákona, a to zveřejněním na profilu zadavatele, tj. Národní elektronický nástroj - https://nen.nipez.cz/ (dále jen „NEN“), pod systémovým číslem: N006/25/V00023874.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001