2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOBRA Údlice, s.r.o. – Rozšíření stávající kompostárny
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací projektu „KOBRA Údlice, s.r.o. – Rozšíření stávající kompostárny“. Konkrétně se jedná o pořízení nového a nepoužitého samojízdného překopávače kompostu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1