2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozów autobusowych w zbiorowej komunikacji miejskiej nadzorowanej przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu regularnego wykonywanych w ramach lokalnego transportu zbiorowego (komunikacji miejskiej w Radomiu) na liniach nadzorowanych przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, na całym obszarze układu komunikacyjnego, tj. na terenie miasta Radom i gmin, z którymi Gmina Miasta Radomia zawarła stosowne porozumienia. Zamówienie obejmuje: - Etap I: świadczenie usług przewozowych na liniach nr 8 i 13, przy użyciu 11 autobusów klasy maxi w ruchu oraz 1 autobusu rezerwowego (wszystkie z napędem konwencjonalnym); - Etap II: świadczenie usług przewozowych na liniach nr 2, 5, 6, 22 (tylko dzień powszedni), nr 25 (tylko soboty i niedziele), nr 26, przy użyciu 23 autobusów w ruchu klasy maxi oraz 2 autobusów rezerwowych (11 sztuk z napędem elektrycznym, 14 sztuk z napędem konwencjonalnym). Usługa świadczona będzie łącznie przez 34 autobusy w ruchu oraz 3 autobusy rezerwowe.
Vorherige Bekanntmachung: 27077-2025
Interne Kennung: NZ.2603.52.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu regularnego wykonywanych w ramach lokalnego transportu zbiorowego (komunikacji miejskiej w Radomiu) na liniach nadzorowanych przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, na całym obszarze układu komunikacyjnego, tj. na terenie miasta Radom i gmin, z którymi Gmina Miasta Radomia zawarła stosowne porozumienia. Zamówienie obejmuje: Etap I: świadczenie usług przewozowych na liniach nr 8 i 13, przy użyciu 11 autobusów klasy maxi w ruchu oraz 1 autobusu rezerwowego (wszystkie z napędem konwencjonalnym); Etap II: świadczenie usług przewozowych na liniach nr 2, 5, 6, 22 (tylko dzień powszedni), nr 25 (tylko soboty i niedziele), nr 26, przy użyciu 23 autobusów w ruchu klasy maxi oraz 2 autobusów rezerwowych (11 sztuk z napędem elektrycznym, 14 sztuk z napędem konwencjonalnym). Usługa świadczona będzie łącznie przez 34 autobusy w ruchu oraz 3 autobusy rezerwowe. Szacowana wielkość wozokilometrów w całym okresie realizacji zamówienia wyniesie: etap I: 7 217 640 wzkm, etap II: 11 478 345 wzkm. Razem: 18 695 985 wzkm (+/- 8%). Szczegółowo przedmiot zamówienia oraz zakres prac do wykonania określony został w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, wyliczeniu ceny ofertowej i projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącymi odpowiednio załączniki nr 11, 2 i 3 do SWZ.