2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Dobroszyce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Dobroszyce, pochodzących z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy. Przedmiot zamówienia nie obejmuje odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach niezamieszkałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumencie pn. ,,Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.55.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, które polegać będzie na możliwości zamówienia w ramach umowy na realizację przedmiotowego zamówienia większej ilości usług niż określonych w załączniku nr 2 do umowy - w przypadku, gdy ta ilość odpadów zostanie odebrana i zagospodarowana przed dniem 31.12.2025 roku. Ceny jednostkowe dla zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji będą takie same jak ceny jednostkowe określone dla zamówienia podstawowego.