See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FIN - KOTA Rapportage
Beschreibung: De achtergrond van de Opdracht De Landelijke Lotgenotenlijn (LGC) biedt steeds vaker ondersteuning aan ouders en jongeren die moeite hebben met het herstelproces van de toeslagenaffaire. Een groot deel van deze groep kan dit proces niet zelfstandig doorlopen, vaak vanwege een gebrek aan digitale vaardigheden, GGZ-problematiek, laaggeletterdheid, of taalbarrières. Hierdoor doen zij herhaaldelijk een beroep op de LGC, zonder voldoende vooruitgang te boeken. Om deze ouders effectief te helpen, is in het verleden een pilot met u uitgevoerd zodat ouders worden ondersteund bij het opstellen van een feitelijk verslag van hun situatie. Deze werkwijze helpt hen om het herstelproces beter te doorlopen en voorbereid te zijn op de eerste toets, de integrale beoordeling en de bezwaarprocedure. De aard en het doel van de Opdracht De opdracht omvat het ondersteunen van ouders bij het opstellen van een feitelijke en overzichtelijke rapportage die hen voorbereidt op de eerste toets, de integrale beoordeling, en de eventuele bezwaarprocedure. Het doel is om stress te verminderen en ervoor te zorgen dat ouders zelfstandig het herstelproces kunnen doorlopen. Daarnaast willen we onderzoeken of de ondersteuning ook effectief kan zijn bij aanvragen voor Brede Ondersteuning bij gemeenten of voor werkelijke schade bij CWS. De ondersteuning is specifiek gericht op ouders die moeite hebben met de complexiteit van de reguliere dienstverlening. De werkwijze bestaat uit het documenteren van het verhaal van de ouders, waarbij feiten en emotionele ervaringen worden gescheiden, en het opstellen van een duidelijke tijdlijn van de gebeurtenissen. Resultaat & activiteiten • Ouders die door KOTA-rapportage BV geholpen zijn geven middels een - schriftelijke of mondelinge - enquête aan óf en hóe de ondersteuning heeft bijgedragen aan het creëren van overzicht in hun administratie en het verminderen van stressklachten. • Wekelijks vindt er overleg plaats tussen Fin, de landelijke lotgenotenlijnen en KOTA Rapportage BV om de voortgang van de pilot te bespreken. • Middels een verslag rapporteert u over de volgende onderdelen: o aantallen eenvoudige, complexe en zeer complexe casuïstiek; o de gemiddelde doorlooptijd per casus; o wanneer én hoe vaak vindt er gegevensdeling plaats per casus; o het aantal no-shows; o voorkeur voor vorm dienstverlening; online of juist in persoon; o welke inspanningen u levert op het gebied van procesefficiëntie t.b.v. opschaling.
Interne Kennung: 201865004.016.010
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: xx
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85321000 Verwaltungsdienste im Sozialwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens, 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000