See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERSASSEN
Beschreibung: Levering van leversassen (containers) van 20ft en 40ft
Interne Kennung: 0000794667_SFA
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613000 Großcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000794667_SFA - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 44613400 Lagercontainer
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 0000794667_SFA
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613000 Grote containers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613400 Opslagcontainers