See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA GRUPY 4 STACJI POGOTOWIA RATUNKOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 3.1. Ubezpieczenia komunikacyjne Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lublinie PAKIET II 3.1. Ubezpieczenia komunikacyjne Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej PAKIET III 3.1. Ubezpieczenia komunikacyjne Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu PAKIET IV 3.1. Ubezpieczenia komunikacyjne Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ Białej Podlaskiej
Vorherige Bekanntmachung: 750924-2024
Interne Kennung: SWZ NR 252/2024/4 Pogotowia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lublinie
Interne Kennung: SWZ NR 252/2024/4 Pogotowia Pakiet I
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet II
Interne Kennung: SWZ NR 252/2024/4 Pogotowia Pakiet II
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Interne Kennung: SWZ NR 252/2024/4 Pogotowia Pakiet III
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne Stacji Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ Białej Podlaskiej
Interne Kennung: SWZ NR 252/2024/4 Pogotowia Pakiet IV