2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Świadczenie usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Bielskiego Centrum Psychiatrii- Olszówka w Bielsku-Białej"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów Bielskiego Centrum Psychiatrii- Olszówka w Bielsku-Białej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez okres 12 miesięcy usługi przygotowywania i dostarczania 7 dni w tygodniu posiłków obejmującym: śniadanie, obiad (zupa, drugie danie, kompot) oraz kolację - szacunkowo dla 70 pacjentów Bielskiego Centrum Psychiatrii – Olszówka w Bielsku-Białej: Oddziału Psychiatrycznego Ogólnego oraz Oddziału Rehabilitacyjnego Psychiatrycznego
Los: LOT-0005
Titel: Część 2
Beschreibung: Usługa przygotowywania i dostarczania drugiego śniadania - szacunkowo dla 49 pacjentów oddziałów dziennych BCP zlokalizowanych w Bielsku -Białej (jeden z Oddziałów znajduje się w lokalizacji ul. Krasińskiego 28), pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Los: LOT-0006
Titel: Część 3
Beschreibung: Usługa przygotowywania i dostarczania drugiego śniadania - szacunkowo dla 20 pacjentów oddziału dziennego BCP zlokalizowanego w Czechowicach – Dziedzicach ul. Kasprowicza 48, pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Los: LOT-0007
Titel: Część 4
Beschreibung: Świadczenie przez okres 12 miesięcy usługi przygotowywania i dostarczania 7 dni w tygodniu posiłków, zgodnie z zatwierdzonym przez Zamawiającego jadłospisem obejmującym: śniadanie (w tym co najmniej pięć dni w tygodniu zupa mleczna), obiad (zupa, drugie danie, kompot) oraz kolację dla 18 pacjentów Ośrodka Rehabilitacyjnego dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych zlokalizowanego w Bielsku-Białej ul. Kaszyska 40A.