2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia i sprzętu medycznego dla Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie oraz remont i modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Rzetni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup wyposażenia i sprzętu medycznego dla Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie oraz remont i modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Rzetni : Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2(dwie) części / zadania . Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, co oznacza, iż Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do jednej lub wszystkich części . 1.1.Zakup wyposażenia i sprzętu medycznego dla Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie – zadanie nr 1/część 1 Zakres zadania obejmuje: zakup wyposażenia, mebli medycznych i niemedycznych oraz sprzętu medycznego dla nowego budynku Oddziału Leczniczo –Rehabilitacyjnego w Grębaninie. W ramach zadania planowany jest zakup: sprzętu medycznego: kardiomonitor, defibrylator, laryngoskop, wózki do transportu pacjenta, aparat EKG, materacy odleżynowych, kompleksowego wyposażenia i sprzętu do prowadzenia fizjoterapii na oddziale oraz wyposażenie pomieszczeń do obsługi pacjentów w obrębie II kondygnacji oddziału tj. sal dla pacjentów, dyżurki pielęgniarskiej, aneksu kuchennego, kuchenki oddziałowej, świetlicy, magazynu czystego, pomieszczenia porządkowego, korytarzy m.in. łózka, szafy na ubrania, stoły, krzesła, biurka, regały, sprzęt AGD i inne składniki wyposażenia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oddziału. 2)Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (zestawienie wymaganych parametrów technicznych )został zawarty w Załączniku Nr 1 A do SWZ oraz w Załączniku ( formularz asortymentowo- cenowy )Nr 1B do SWZ. Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 11do SWZ) oraz Wyciąg z dokumentacji projektowej w zakresie ścianek boksów- zał. Nr. 15 do SWZ. 1.2.Remont i modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Rzetni- Zadanie Część nr 2 Zakres zadania obejmuje remont budynków stanowiących siedzibę Domu Pomocy Społecznej w Rzetni . W zakres zadania wchodzi wymiana źródeł ciepła wraz z częścią instalacji centralnego ogrzewania w budynku pałacowym i budynku dla mieszkańców, montaż instalacji fotowoltaicznej 40 KW wraz magazynem energii, modernizacja zasilania rezerwowego- wymiana agregatu prądotwórczego( moc 40KW), remont 3 łazienek w budynku dla mieszkańców( wymiana okładzin ściennych i podłogowych, wymiana sufitu oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz armatury), remont 18 pokoi i pomieszczeń dla mieszkańców DPS (wymiana sufitów na ognioodporne, wymiana instalacji elektrycznej, malowanie ścian, wymiana drzwi do pokoi), remont korytarza w budynku dla mieszkańców DPS( malowanie wraz z wymianą odbojnic, wymiana instalacji elektrycznej), modernizacja instalacji sygnalizacji pożaru i wymiana centrali sygnalizacji pożaru w budynku dla mieszkańców DPS, montaż instalacji odcięć pożarowych i ewakuacji( zamykanie drzwi oddzielających strefy pożarowe automatyczne, wymiana drzwi wejściowych do budynku na otwieranie automatyczne w przypadku wystąpienia pożaru), osuszenie i uzupełnienie tynków w pomieszczeniach piwnicznych budynku pałacu. 1.3.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony został w załącznikach do SWZ: 1) Projekty budowlane (załącznik nr 12 do SWZ), 2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 13 do SWZ) 3) Przedmiary robót, będące załącznikiem do swz stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 14 do SWZ),
Interne Kennung: AB.272.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Zakup wyposażenia i sprzętu medycznego dla Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie
Beschreibung: Zakup wyposażenia i sprzętu medycznego dla Oddziału Leczniczo-Rehabilitacyjnego w Grębaninie – zadanie nr 1/część 1 Zakres zadania obejmuje: zakup wyposażenia, mebli medycznych i niemedycznych oraz sprzętu medycznego dla nowego budynku Oddziału Leczniczo –Rehabilitacyjnego w Grębaninie. W ramach zadania planowany jest zakup: sprzętu medycznego: kardiomonitor, defibrylator, laryngoskop, wózki do transportu pacjenta, aparat EKG, materacy odleżynowych, kompleksowego wyposażenia i sprzętu do prowadzenia fizjoterapii na oddziale oraz wyposażenie pomieszczeń do obsługi pacjentów w obrębie II kondygnacji oddziału tj. sal dla pacjentów, dyżurki pielęgniarskiej, aneksu kuchennego, kuchenki oddziałowej, świetlicy, magazynu czystego, pomieszczenia porządkowego, korytarzy m.in. łózka, szafy na ubrania, stoły, krzesła, biurka, regały, sprzęt AGD i inne składniki wyposażenia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oddziału. 2)Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (zestawienie wymaganych parametrów technicznych )został zawarty w Załączniku Nr 1 A do SWZ oraz w Załączniku ( formularz asortymentowo- cenowy )Nr 1B do SWZ. Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 11do SWZ) oraz Wyciąg z dokumentacji projektowej w zakresie ścianek boksów- zał. Nr. 15 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Remont i modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Rzetni
Beschreibung: Remont i modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Rzetni- Zadanie Część nr 2 Zakres zadania obejmuje remont budynków stanowiących siedzibę Domu Pomocy Społecznej w Rzetni . W zakres zadania wchodzi wymiana źródeł ciepła wraz z częścią instalacji centralnego ogrzewania w budynku pałacowym i budynku dla mieszkańców, montaż instalacji fotowoltaicznej 40 KW wraz magazynem energii, modernizacja zasilania rezerwowego- wymiana agregatu prądotwórczego( moc 40KW), remont 3 łazienek w budynku dla mieszkańców( wymiana okładzin ściennych i podłogowych, wymiana sufitu oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz armatury), remont 18 pokoi i pomieszczeń dla mieszkańców DPS (wymiana sufitów na ognioodporne, wymiana instalacji elektrycznej, malowanie ścian, wymiana drzwi do pokoi), remont korytarza w budynku dla mieszkańców DPS( malowanie wraz z wymianą odbojnic, wymiana instalacji elektrycznej), modernizacja instalacji sygnalizacji pożaru i wymiana centrali sygnalizacji pożaru w budynku dla mieszkańców DPS, montaż instalacji odcięć pożarowych i ewakuacji( zamykanie drzwi oddzielających strefy pożarowe automatyczne, wymiana drzwi wejściowych do budynku na otwieranie automatyczne w przypadku wystąpienia pożaru), osuszenie i uzupełnienie tynków w pomieszczeniach piwnicznych budynku pałacu. 1.3.Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został określony został w załącznikach do SWZ: 1) Projekty budowlane (załącznik nr 12 do SWZ), 2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 13 do SWZ) 3) Przedmiary robót, będące załącznikiem do swz stanowią element pomocniczy do wyceny oferty (załącznik nr 14 do SWZ), Wzór umowy stanowiący (załącznik Nr 11 a do SWZ)
Interne Kennung: Część 2
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215213 Bau von Pflegeheimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45333000 Installation von Gasanlagen