160756-2026 - Wettbewerb
Polen – Datenbanksoftwarepaket – Zakup licencji oprogramowania Oracle lub równoważne wraz z asystą techniczną
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji oprogramowania Oracle lub równoważne wraz z asystą techniczną
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 4 sztuk licencji oprogramowania Oracle lub równoważne wraz z asystą techniczną na okres 36 miesięcy na potrzeby SP ZOZ w Łapach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Zamówienie realizowane w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF), zgodnie z krajowym programem Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Interne KennungZP/14/2026/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenszgodnie z art.138 ust.4 ustawy PZP - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 4 sztuk licencji oprogramowania Oracle lub równoważne wraz z asystą techniczną na okres 36 miesięcy na potrzeby SP ZOZ w Łapach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen