160788-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Dynamický nákupní systém pro pořizování softwarových licencí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro pořizování softwarových licencí
BeschreibungPředmětem tohoto DNS je pro pořizování softwarových licencí a s tím souvisejících služeb (např. implementace, podpora, údržba). Plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS (dále jen „minitenderů“) bude obvykle spočívat v pořizování softwarových licencí – cloudových, trvalých i specializovaných produktů, včetně souvisejících služeb (instalace, konfigurace, základní podpora), pokud jsou nedílnou součástí dodávky.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o zavedení DNS analogicky dle pravidel pro užšího řízení, nikoliv o užší řízení jako takové.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCloudové licence
BeschreibungV prostředí ŘLP ČR se jedná zejména o licence Microsoft 365 (Exchange, Teams, Office, SharePoint aj.), Dynamics 365 (moduly Finance, Sales, Customer Service aj.), Microsoft Copilot, Power Platform (Power BI, Power Apps, Power Automate), Microsoft Fabric a další cloudové služby poskytované formou předplatného.
Interne KennungCloudové licence
LosLOT-0003
TitelSpecializovaný software
BeschreibungSoftwarová řešení pro specifické potřeby organizace, např. systémy pro správu dokumentů (DMS), technické kreslení a modelování (CAD), virtualizační platformy (VMware, Hyper-V), analytické a systémové nástroje (např. BI, log management, databázové nástroje, middleware apod.).
Interne KennungSpecializovaný software
LosLOT-0002
TitelTrvalé licence
BeschreibungZejména se bude jednat o produkty společnosti Microsoft (např. Windows Server, Windows OS pro klientské stanice), antivirová řešení, nástroje jako Total Commander, MindManager a další utility, které nejsou poskytovány formou SaaS.
Interne KennungTrvalé licence