See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van accijnsvrije gasolie extra (EN 590) t.b.v. de onder Belgische vlag varende vaartuigen van DAB Vloot
Beschreibung: Leveren van accijnsvrije gasolie extra (EN 590) t.b.v. de onder Belgische vlag varende vaartuigen van DAB Vloot
Interne Kennung: 16EQA/25/005/O
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 16EQA/25/005/O - 1
Beschreibung: levering accijnsvrije gasolie extra Kust
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 16EQA/25/005/O - 2
Beschreibung: levering accijnsvrije gasolie extra Veerdiensten kanaal Gent-Terneuzen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 16EQA/25/005/O - 3
Beschreibung: levering accijnsvrije gasolie extra Antwerpen en Zuiderveren Schelde
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 16EQA/25/005/O - 4
Beschreibung: levering accijnsvrije gasolie extra Vlissingen (Nederland)
Interne Kennung: 4