160898-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – „Azylové domy v Olomouckém kraji III.“ – III.
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Azylové domy v Olomouckém kraji III.“ – III.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb azylové domy dle § 57 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.
Interne KennungKÚOK/33556/2025/OKŘ/358
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle ZD
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPoskytování služeb azylové domy pro muže a ženy pro cílovou skupinu osob bez přístřeší nebo osob v krizi ohrožených sociálním vyloučením na Přerovsku
BeschreibungPoskytování služeb azylové domy pro muže a ženy pro cílovou skupinu osob bez přístřeší nebo osob v krizi ohrožených sociálním vyloučením na Přerovsku - muži a ženy bez přístřeší nebo v krizi, ohrožení sociálním vyloučením
Interne KennungČÁST 1
LosLOT-0002
TitelPoskytování služeb azylové domy pro muže a ženy pro cílovou skupinu osob bez přístřeší nebo osob v krizi ohrožených sociálním vyloučením na Hranicku
BeschreibungPoskytování služeb azylové domy pro muže a ženy pro cílovou skupinu osob bez přístřeší nebo osob v krizi ohrožených sociálním vyloučením na Hranicku - muži a ženy bez přístřeší nebo v krizi, ohrožení sociálním vyloučením
Interne KennungČÁST 2