160899-2025 - Wettbewerb
Polen – Dampfkessel – Wynajem mobilnych kotłów parowych do zabudowy w TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem mobilnych kotłów parowych do zabudowy w TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wynajem mobilnych kotłów parowych do zabudowy w TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne KennungPZP/TW/09705/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wynajem mobilnych kotłów parowych do zabudowy w TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.