2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lesmethoden
Beschreibung: De Opdracht betreft het adviseren over en leveren van Lesmethoden, Licenties, Leerpakket, Verbruiks- en Ontwikkelingsmateriaal aan de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de Aanbestedingsleidraad, van Stichting Attendiz. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht betreft het adviseren over en leveren van Lesmethoden, Licenties, Leerpakket, Verbruiks- en Ontwikkelingsmateriaal. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee (2) maal twaalf (12) maanden