2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport en verwerking afvalstromen van het scheidingsdepot
Beschreibung: De opdracht betreft het transport en de verwerking van afvalstromen, afkomstig van het scheidingsdepot van gemeente Uithoorn. Het betreft afval afkomstig van huishoudens. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: JMA202306-UIT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Transport en verwerking van afvalstromen
Beschreibung: De opdracht betreft het transport en de verwerking van afvalstromen, afkomstig van het scheidingsdepot van gemeente Uithoorn Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de overeenkomst is 2 jaar. Zij vangt aan op 1 januari 2024 en eindigt op 31 december 2025.