See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dla Kardiologii Inwazyjnej (dzierżaw aparatów) - sprzęt specjalistyczny, depozyt w tym zakresie
Beschreibung: 2. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 122 niepodzielne części, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7.
Vorherige Bekanntmachung: 794910-2025
Interne Kennung: NLZ.2025.271.74
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Rozszerzacze do koszulek o dużych rozmiarach
Beschreibung: Część 3 Rozszerzacze do koszulek o dużych rozmiarach
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Stent platynowy z drutu o śr. 0,013", pokrywany
Beschreibung: Część 11 Stent platynowy z drutu o śr. 0,013", pokrywany
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Zestaw do drenażu osierdzia 6F, 8,3F
Beschreibung: Część 16 Zestaw do drenażu osierdzia 6F, 8,3F
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Prowadniki do PTCA podstawowego użytku
Beschreibung: Część 17 Prowadniki do PTCA podstawowego użytku
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Prowadniki specjalistyczne do PTCA
Beschreibung: Część 18 Prowadniki specjalistyczne do PTCA
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Prowadniki sterowalne do zabiegów CTO
Beschreibung: Część 19 Prowadniki sterowalne do zabiegów CTO
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Prowadniki dedykowane do zabiegów CTO
Beschreibung: Część 20 Prowadniki dedykowane do zabiegów CTO
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Prowadnik do kolaterali
Beschreibung: Część 21 Prowadnik do kolaterali
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 Mikrocewnik do CTO
Beschreibung: Część 25 Mikrocewnik do CTO
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Mikrocewnik do CTO
Beschreibung: Część 27 Mikrocewnik do CTO
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 Mikrocewnik dwukanałowy
Beschreibung: Część 28 Mikrocewnik dwukanałowy
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 Prowadnik do FFR
Beschreibung: Część 29 Prowadnik do FFR
Interne Kennung: Część 29