See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części: Część I – dostawa wirówki laboratoryjnej Część II – dostawa laboratoryjnej wagi analitycznej Część III – dostawa wstrząsarki laboratoryjnej Część IV – dostawa pipet automatycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części: 1) Część I – dostawa wirówki laboratoryjnej, 2) Część II – dostawa laboratoryjnej wagi analitycznej, 3) Część III – dostawa wstrząsarki laboratoryjnej, 4) Część IV – dostawa pipet automatycznych. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): część I – 42931000-1 (wirówki), część II – 38311100-9 (elektroniczne wagi analityczne), część III - 38436100-1 (wstrząsarki mechaniczne), część IV – 38437100-8 (pipety). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części I-IV. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Katedra Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk, pok. B108. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 666438-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.152.2025.JZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38311100 Elektronische analytische Waagen, 38436100 Mechanische Rüttler, 38437100 Pipetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części: Część I – dostawa wirówki laboratoryjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części: Część I – dostawa wirówki laboratoryjnej. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): część I – 42931000-1 (wirówki). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części I. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Katedra Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk, pok. B108. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 5B10.291.1.152.2025.JZ - część I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części II – dostawa laboratoryjnej wagi analitycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części: Część II – dostawa laboratoryjnej wagi analitycznej. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): część II – 38311100-9 (elektroniczne wagi analityczne). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części II. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Katedra Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk, pok. B108. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 5B10.291.1.152.2025.JZ - część II
Haupteinstufung (cpv): 38311100 Elektronische analytische Waagen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części III – dostawa wstrząsarki laboratoryjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części: Część III – dostawa wstrząsarki laboratoryjnej. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): część III – 38436100-1 (wstrząsarki mechaniczne). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części III. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Katedra Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk, pok. B108. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 5B10.291.1.152.2025.JZ - część III
Haupteinstufung (cpv): 38436100 Mechanische Rüttler
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części IV – dostawa pipet automatycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego wg. części: Część IV – dostawa pipet automatycznych. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): część IV -38437100-8 (pipety). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części IV. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Katedra Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk, pok. B108. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 5B10.291.1.152.2025.JZ - część IV
Haupteinstufung (cpv): 38437100 Pipetten