See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz z aptek i punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz z aptek i punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy w planowanej ilości maksymalnej 6 920,1 Mg z podziałem na zadania w następujący sposób: Zadanie 1- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 300 Mg, Zadanie 2- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 2 055 Mg, Zadanie 3- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 315,1 Mg, Zadanie 4- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 550 Mg, Zadanie 5- Zagospodarowanie odpadów pochodzących z aptek i punktów aptecznych zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy w maksymalnej planowanej ilości 200 Mg, Zadanie 6 - Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 3500 Mg zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę i/lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r.- Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023r. poz. 1465 ze zm.). Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w Części VI SWZ -Projektowanych postanowieniach umowy oraz w Części II SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 725590-2024
Interne Kennung: RZP.27.40.2024.KB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 300 Mg
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy, w maksymalnej planowanej ilości 300 Mg 2. Zamówienie obejmuje zagospodarowanie następujących rodzajów odpadów: - 15 01 01 (Opakowania z papieru i tektury) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 230 Mg, - 15 01 06 (Zmieszane odpady opakowaniowe) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 20 Mg, - 15 01 07 (Opakowania ze szkła) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 50 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ. Zamawiający zastrzega, że masa poszczególnych rodzajów odpadów przewidywana do zagospodarowania wskazana powyżej stanowi jedynie dane szacunkowe i nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy.
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający deklaruje realizację zamówienia podstawowego w minimalnym zakresie na poziomie 150 Mg i zastrzega sobie prawo do realizacji pozostałej ilości zamówienia (czyli do jej maksymalnej wielkości określonej w pkt 3 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) w zakresie poszczególnych zadań) na zasadach prawa opcji. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w sytuacji, w której ilość odpadów przekazywana do zagospodarowania w okresie wskazanym w § 2 ust. 2 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy, osiągnie minimalną ilość określoną w niniejszym pkt. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów przyjmowanych do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od mieszkańców m.st. Warszawy. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji umowy będzie niższa od maksymalnej ilości określonej w pkt 3 Części II SWZ - OPZ. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga dodatkowego powiadomienia Wykonawcy. 2) Deklaracja, o której mowa w pkt 29 Części II SWZ - OPZ nie dotyczy przypadku odstąpienia od umowy lub rozwiązania umowy lub jej zakończenia z jakiejkolwiek przyczyny przed upływem terminu, na jaki została zawarta, w tym w przypadkach określonych w § 6 ust. 7 – 9, § 7 ust. 4, § 10 ust. 8 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy, jak również w przypadkach zawieszenia realizacji umowy (§ 6 ust. 12 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy), w przypadkach, gdy ograniczony zostanie zakres przedmiotowy umowy (§ 10 ust. 6b Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy) oraz w przypadku wykonania zastępczego, o którym mowa w § 2 ust. 29 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Decyzja o usługach objętych prawem opcji uzależniona będzie od decyzji Zamawiającego, podczas gdy na Wykonawcę nałożony w ten sposób zostaje obowiązek realizacji usług do ustalonego w ramach prawa opcji poziomu maksymalnego na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między stronami.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 2 055 Mg
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy, w maksymalnej planowanej ilości 2 055 Mg. 2. Zamówienie obejmuje zagospodarowanie następujących rodzajów odpadów: - 15 01 09 (Opakowania z tekstyliów) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 10 Mg, - 20 01 02 (Szkło) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 120 Mg, - 20 01 10 (Odzież*) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 30 Mg, - 20 01 11 (Tekstylia) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania:150 Mg, - 20 01 38 (Drewno inne niż wymienione w 20 01 37*) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 5 Mg, - 20 01 39 (Tworzywa sztuczne) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 220 Mg, - 20 01 40 (Metale) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 120 Mg, - 20 01 99 i 20 01 99ex (Inne niewymienione frakcje zbierane selektywnie Odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 400 Mg, - 20 03 07 (Odpady wielkogabarytowe) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 1000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ. Zamawiający zastrzega, że masa poszczególnych rodzajów odpadów przewidywana do zagospodarowania wskazana powyżej stanowi jedynie dane szacunkowe i nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy.
Interne Kennung: Zadanie 2
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający deklaruje realizację zamówienia podstawowego w minimalnym zakresie na poziomie 616 Mg i zastrzega sobie prawo do realizacji pozostałej ilości zamówienia (czyli do jej maksymalnej wielkości określonej w pkt 3 w zakresie poszczególnych zadań) na zasadach prawa opcji. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w sytuacji, w której ilość odpadów przekazywana do zagospodarowania w okresie wskazanym w § 2 ust. 2 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy, osiągnie minimalną ilość określoną w niniejszym pkt. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów przyjmowanych do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od mieszkańców m.st. Warszawy. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji umowy będzie niższa od maksymalnej ilości określonej w pkt 3 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga dodatkowego powiadomienia Wykonawcy. 2) Deklaracja, o której mowa w pkt 29 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia nie dotyczy przypadku odstąpienia od umowy lub rozwiązania umowy lub jej zakończenia z jakiejkolwiek przyczyny przed upływem terminu, na jaki została zawarta, w tym w przypadkach określonych w § 6 ust. 7 – 9, § 7 ust. 4, § 10 ust. 8 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy, jak również w przypadkach zawieszenia realizacji umowy (§ 6 ust. 12 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy), w przypadkach, gdy ograniczony zostanie zakres przedmiotowy umowy (§ 10 ust. 6b Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy) oraz w przypadku wykonania zastępczego, o którym mowa w § 2 ust. 29 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Decyzja o usługach objętych prawem opcji uzależniona będzie od decyzji Zamawiającego, podczas gdy na Wykonawcę nałożony w ten sposób zostaje obowiązek realizacji usług do ustalonego w ramach prawa opcji poziomu maksymalnego na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między stronami.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK w maksymalnej planowanej ilości 550 Mg
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy, w maksymalnej planowanej ilości 550 Mg. 2. Zamówienie obejmuje zagospodarowanie następujących rodzajów odpadów: - 16 01 03 (Zużyte opony) w szacunkowej ilości odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 550 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ. Zamawiający zastrzega, że masa poszczególnych rodzajów odpadów przewidywana do zagospodarowania wskazana powyżej stanowi jedynie dane szacunkowe i nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy.
Interne Kennung: Zadanie 4
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający deklaruje realizację zamówienia podstawowego w minimalnym zakresie na poziomie 150 Mg i zastrzega sobie prawo do realizacji pozostałej ilości zamówienia (czyli do jej maksymalnej wielkości określonej w pkt 3 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia w zakresie poszczególnych zadań) na zasadach prawa opcji. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w sytuacji, w której ilość odpadów przekazywana do zagospodarowania w okresie wskazanym w § 2 ust. 2 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy, osiągnie minimalną ilość określoną w niniejszym pkt. Ilość odpadów przekazywanych do zagospodarowania jest zależna od ilości odpadów przyjmowanych do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od mieszkańców m.st. Warszawy. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze w przypadku, gdy ilość przekazanych do zagospodarowania odpadów w okresie realizacji umowy będzie niższa od maksymalnej ilości określonej w pkt 3 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga dodatkowego powiadomienia Wykonawcy. 2) Deklaracja, o której mowa w pkt 29 Części II SWZ - Opis przedmiotu zamowienia nie dotyczy przypadku odstąpienia od umowy lub rozwiązania umowy lub jej zakończenia z jakiejkolwiek przyczyny przed upływem terminu, na jaki została zawarta, w tym w przypadkach określonych w § 6 ust. 7 – 9, § 7 ust. 4, § 10 ust. 8 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy, jak również w przypadkach zawieszenia realizacji umowy (§ 6 ust. 12 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy), w przypadkach, gdy ograniczony zostanie zakres przedmiotowy umowy (§ 10 ust. 6b Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy) oraz w przypadku wykonania zastępczego, o którym mowa w § 2 ust. 29 Części VI SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Decyzja o usługach objętych prawem opcji uzależniona będzie od decyzji Zamawiającego, podczas gdy na Wykonawcę nałożony w ten sposób zostaje obowiązek realizacji usług do ustalonego w ramach prawa opcji poziomu maksymalnego na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między stronami.