2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop LRS consoles en radio gateways
Beschreibung: skeyes heeft de intenties om een contract af te sluiten voor de aankoop van LRS-consoles (Last Resort System) voor de site te Namen en radiogateways voor de regionale luchthavens van Luik (EBLG) en Charleroi (EBCI), evenals de controle- en monitoringsystemen. Deze opdracht omvat: 1) De levering van LRS-consoles, inclusief een controle- en monitoringsysteem; 2) De levering van radiogateways, inclusief een controle- en monitoringsysteem; 3) De inbedrijfstelling en het testen van alle geleverde installaties; 4) Een garantieperiode van twee (2) jaar; 5) Een ondersteuningscontract met een initiële looptijd van twee (2) jaar, beginnend bij de start van de garantieperiode, twee (2) keer verlengbaar met een duur van één (1) jaar (na de garantieperiode). De levering van LRS-consoles en hun controle- en monitoringsystemen Dit deel van de opdracht omvat de levering van LRS-consoles, bedoeld voor de luchtverkeersleiders (ATCO’s) om de radiofrequenties van de "C-keten" te selecteren. Deze consoles vormen een essentiële interface die ATCO’s in staat stelt om een "clear the sky" uit te voeren. De LRS-consoles moeten geleverd worden met een controle- en monitoringssysteem. • Aantal: 12 LRS-consoles o 2 voor EBLG o 2 voor EBCI o 4 voor noodinstallaties o 2 voor TWC o 2 als reserve • De LRS-consoles moeten 4 frequenties kunnen beheren: o APP (Approach) o TWR (Tower) o GRD (Ground) o Emergency • Het controle- en monitoringssysteem wordt geïnstalleerd en operationeel in Namen.
Interne Kennung: OA 2848
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32524000 Fernmeldesystem, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32522000 Fernmeldetechnische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OA 2848 - 1
Interne Kennung: 1