161005-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrzeuge für Abfall – Nízkoemisní nákladní vozidlo 26 t
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nízkoemisní nákladní vozidlo 26 t
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka jednoho kusu nákladního vozidla v souladu se zákonem č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících, v platném znění, složeného z podvozku a komunální nástavby včetně automatického vyklápěče a statické váhy.
Interne Kennung: 11032024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 11032025
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změny ceny v důsledku změny zákonné legislativy Technické změny předmětu plnění