See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie w trybie art. 214 ust. 1 pkt 7 Prawo zamówień publicznych pn. Zimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie Miasta i Gminy Swarzędz wraz z materiałem w sezonie 2025-2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie Miasta i Gminy Swarzędz wraz z materiałem w sezonie 2025-2026.
Interne Kennung: WRPZP.271-07/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienia w trybie art. 214 ust. 1 pkt 7 Prawo zamówień publicznych pn. Zimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie Miasta i Gminy Swarzędz wraz z materiałem w sezonie 2025-2026.
Interne Kennung: WRPZP.271-07/206