2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/10/2026 Dostawa sprzętu sieciowego i wymiana infrastruktury sieciowej, dostawa systemu kopii zapasowych, oraz wykonanie usługi segmentacji sieci w ramach projektu pn.: „Poprawa procesu leczenia pacjentów przez realizację usług cyfrowych i integrację systemów w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. M. Pirogowa w Łodzi”
Beschreibung: Szczegółowy zakres usług i dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 1 – Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001