See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoop voor het afsluiten van een raamovereenkomst voor het verzekeren van personen, burgerlijke aansprakelijkheid, zaakschade en motorrijtuigen voor de deelnemende politiezones binnen de Antwerpse Kempen
Beschreibung: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het sluiten van een verzekeringspolis zaakschade, personen, motorrijtuigen en burgerlijke aansprakelijkheid voor de looptijd van 36 maanden.
Interne Kennung: IOK_20250220VZ-PZ-MP-SEL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66513100 Rechtsschutzversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IOK_20250220VZ-PZ-MP-SEL - 1
Beschreibung: Verzekering personen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: IOK_20250220VZ-PZ-MP-SEL - 2
Beschreibung: Verzekering burgerlijke aansprakelijkheid
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: IOK_20250220VZ-PZ-MP-SEL - 3
Beschreibung: Verzekering zaakschade
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: IOK_20250220VZ-PZ-MP-SEL - 4
Beschreibung: Verzekering motorrijtuigen
Interne Kennung: 4