16118-2025 - Ergebnis
Tschechien – Xerografisches Papier – Rámcová dohoda na xerografický papír 2024 - 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na xerografický papír 2024 - 2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky dodávek xerografického papíru formátu A4 80g/m2 a formátu A3 80g/m2 do kopírovacích strojů, laserových a inkoustových tiskáren pro oboustranný černobílý a plnobarevný tisk. Předpokládané množství je uvedeno v Příloze č. 3 - Cenová a hodnotící tabulka této ZD v množství balíků (á 500 listů).
Vorherige Bekanntmachung6281-2024
Interne KennungMV-159282-37/VZ-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
LosLOT-0001