2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst en studiediensten ontwerp wegenis en omgevingswerken 2026-2027-2028
Beschreibung: Betreft de opmaak van ontwerpen inclusief opvolging werken voor dossiers m.b.t. wegen-, omgevings- en rioleringswerken: - Omgevingsaanleg gemeentelijke gebouwen. - (Her)aanleg aan- en vrijliggende fietspaden (met subsidies.) - Structureel onderhoud trage wegen. - concrete realisaties uit het Groenplan.
Interne Kennung: PPP08U-3633/6070/2026/TWW/KS/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/TWW/KS/001_1