161224-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Świadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego dwóch automatycznych mroźni osocza oraz urządzeń automatycznych i manualnych witryn mroźniczych i chłodniczych wraz z obsługą systemu informatycznego do obsługi i nadzorowania operacji magazynowych urządzeń na okres 18 m-cy
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego dwóch automatycznych mroźni osocza oraz urządzeń automatycznych i manualnych witryn mroźniczych i chłodniczych wraz z obsługą systemu informatycznego do obsługi i nadzorowania operacji magazynowych urządzeń na okres 18 m-cy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego dwóch automatycznych mroźni osocza oraz urządzeń automatycznych i manualnych witryn mroźniczych i chłodniczych wraz z obsługą systemu informatycznego do obsługi i nadzorowania operacji magazynowych urządzeń na okres 18 m-cy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 i 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne KennungDTZ.261.3 WR.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Świadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego dwóch automatycznych mroźni osocza wraz z obsługą systemu informatycznego do nadzorowania operacji magazynowych HYDRA na okres 18 m-cy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Świadczenie usług kompleksowego serwisu pogwarancyjnego urządzeń automatycznych oraz manualnych witryn mroźniczych i chłodniczych wraz z obsługą systemu informatycznego do obsługi i nadzorowania operacji magazynowych urządzeń na okres 18 m-cy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji